ŁADOWANIE

Pole Position Motocykle Serwis

pole position motocykle serwis

Pole Position Motocykle Serwis

Każdy motocyklista szanujący swój sprzęt, wymagający od niego pewności w różnych warunkach i chcący w związku z tym jeździć ze spokojną głową, powinien mieć swój zaufany i dobrze zorganizowany serwis motocyklowy. Takim miejscem na mapie stolicy jest serwis Pole Position. Nie mylić z torem kartingowym o tej samej nazwie lub salonem Yamahy Poland Position. Serwis Pole Position znajduje się przy ulicy Górczewskiej w Warszawie, naprzeciwko galerii Wola Park.

Serwis Pole Position to miejsce ze świetnym klimatem, gdzie Robert i Radek dopieszczą Wasze motocykle z zachowaniem profesjonalizmu oraz wysokich standardów. Serwisują wszystkie typy maszyn, a ich oczkiem w głowie pozostają lekkie enduro. Przygotują Wam motocykle do zawodów, długich i krótkich wypraw oraz do codziennego użytku. Poza wykonaniem czynności serwisowych, możecie tam również liczyć na pomoc w zakresie wyboru oraz zakupu części zamiennych i akcesoriów. No i najzwyczajniej mówiąc jest tam po prostu luźno i fajnie.

W Pole Position serwisowałem dotychczas wszystkie motocykle jakie posiadałem. Tam również przygotowane zostały dwie Yamahy Tenere XT660Z do poprzedniej wyprawy Volta ao Mundo. Przygotowali motocykle do kilku innych wypraw, czym szczególnie się nie chwalą, a w mojej opinii powinni. Zaprosiliśmy więc chłopaków ponownie do współpracy, tym razem przy projekcie Dream Catchers’ Journey. Główny nacisk prac położony zostanie na przystosowanie do długiej wyprawy Hondy CRF250L, na której pojedzie Marta.

Dziękujemy Pole Position !

Pozostaw komentarz