ŁADOWANIE

Sii Polska

sii

Sii Polska

Firma Sii jest liderem usług IT i inżynierii w Polsce. Realizuje projekty dla wiodących firm z Polski i z zagranicy. Wspiera swoich Klientów w zakresie rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą IT, testów, usług service desk, szkoleniowych i inżynieryjnych. Sii Polska powstała w 2006 roku i w ciągu kilku lat z małej jednoosobowej firmy przekształciła się w prężnie działające przedsiębiorstwo, zatrudniające obecnie ponad 3300 specjalistów.

Jedną z kluczowych wartości w Sii jest pasja, która towarzyszy jej od początku istnienia. Firma powstała z pasji do IT i mimo upływu lat oraz rozwoju firmy, ten element pozostaje niezmienny. W Sii uwielbiają ludzi, którzy tak jak oni, są Driven By Passion. Dlatego wspierają hobby swoich Power People – te związane z pracą, jak i osobiste, realizowane po godzinach.

I tak docieramy do mnie – Łukasza. Będąc pracownikiem Sii, już po raz drugi, w ramach programu Passion Drives Power People, otrzymałem wsparcie finansowe w realizacji pasji, jaką jest turystyka motocyklowa w wydaniu adventure. Sii Polska jest głównym sponsorem finansowym wyprawy Dream Catchers’ Journey.

Dziękuję Sii Polska, w imieniu swoim oraz Marty !

Tags

Pozostaw komentarz